Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsi (BŞTİ) tərəfindən 14 – 16 may 2014 - cü il tarixlərində 45 saylı məktəbdə şəhadətnamə və attestat almaq istəyənlər üçün ekstern aralıq imtahanı keçirilib. 3 gün davam edən imtahanda ümumilikdə 179 nəfər iştirak edib. 111 nəfər müsbət nəticə göstərib.
Qeyd edək ki, mayın 29 – dək BŞTİ – də (ünvan: Xan Şuşinski - 17) ekstern aralıq imtahanı ilə bağlı apellyasiya komissiyası fəaliyyət göstərəcək. Nəticəsindən narazı qalanlar apellyasiya komissiyasına müraciət edə bilərlər.
Ekstern imtahanı üzrə müsbət nəticə göstərən namizədlərin siyahısını sizə təqdim edirik:
IX sinif üzrə Azərbaycan bölməsi
Verdizadə Nabat Əli
Rüstəmova Xəyalə Oqtay
Hüseynov Taleh Tariel
Səlimov Ramin Şəmsəddin
Qarakişiyev Röyal İlham
Qurbanova Zərqələm Raqif
Əliyeva Rübabə Əbdülağa
Allahverdiyeva Gülşən Yunis
Quliyev Eşqin Natiq
Məmmədova Mələkxanım Əlibaba
Həsənova Günel Yusif
Əhmədov Rəşad Vahid
Seyidova Aytən Məhyəddin
Məmmədov Raul Təvəkkül
Dərgahquliyeva Liya Nəsib
Eminov Qafar Ümidvar
Balayeva Aysel Rizvan
IX sinif üzrə rus bölməsi
Mikayılzadə Arif Maarif
Mahmudova Milvara Balakişi
Mollayev Turan Fizuli
XI sinif üzrə Azərbaycan bölməsi
Məhərrəmov Mehdixan Rizvan
Mehdiyev Cavid Eldar
İsgəndərov Rəşad Alxan
Eyvazlı Nicat İlham
İbrahimova Sevanə Şakir
Abdullayev Raqub İbrahim
Əlizadə İlqar Namiq
Zeynalov Nicat Asif
Zalıyev Ehtiram Azər
Bağırlı Əlibala Firudin
Muradov Nemət Atakişi
Talıbov Məmməd Talıb
Mustafayev Kənan Rizvan
Ömərov Röyal Alişan
Əliyev Kamran Xaləddin
Qasımzadə Elşən Şahin
Mustafazadə Sənan Nazim
Qarayeva Rəna Şəmsəddin
Quliyev Zülfüqar Füzuli
Əzizli Fərid Nazim
Nəbiyeva Ramidə Bayram
Novruzova Könül Mürsəl
Abbasov Ruslan Baladadaş
Əzizov Elnur Surətdin
Alıyev Orxan Oqtay
Hüseynov Vüqar Abdulla
Ramilli Ramin Sahib
Cəfərova Tünzalə Zəvvar
Mirseyfullayeva Azadə Azad
Qəribova Liliya Rafiq
Məmmədzadə Məlik Məmməd
İsmayılov Əli Ramazan
Hüseynov Ceyhun Nizami
İsmayılov Nicat Əsəd
Hüseynzadə Rauf Xəqani
Məmmədov Anar Əli
Mirzəyev İbrahim Seymur
Quliyev Ələddin Vüqar
Cəfərov İskəndər Zəvvar
Əliyev Əzizağa Həmid
İbrahimova Məleykə Əfqan
Ağayev Yusif Vasif
Heydərov Emin Əsfəndiyar
İsmayılov Ələkbər Mahmud
Alıyev Anar Oktay
Babayev Kamran Ədalət
Qurbanov Pərviz Bəxtiyar
Şükürov Elnur İnqilab
Seyidov Zaur Miryusif
Nəbiyeva Əfsanə Bayram
Rza-zadə Samir Akif
Qasımov Seymur Ramiz
Abdıyev Xalik Qismət
Abbasov Elvin Osman
Məhyəddinova Nazilə Zəfər
Talıbov Tural Nizami
Muradlı Murad Tahir
Daşdəmirov Mustafa Ayat
Mustafayev Elvin Bəhram
Musayev Rəşad Musa
Babayev Rəşad Hüseyn
Söhbətli Aytac Rəfail
Səmədov Ruslan Nemət
Seyidov Rəşad Ziyafət
Dadaşov Zaur Adiloviç
Hüseynov Elmir Elşad
Rəcəbli Fərəh Mais
Cəfərov Elvin Nurəddin
Quliyeva Gülnarə Qələbə
Sabirzadə Rəşad Elşad
Nəbiyev Cahangir Taryel
Abbasov İlkin Bəhruz
Eyyubov Samir Nizami
Musayev Nəriman Əhəd
XI sinif üzrə rus bölməsi
Qulubəyov Tamerlan Tərlan
Cavadov Cavid İlyas
İbrahimov Marat Rəşid
Şamilov Yuriy Leonardovic
Baxışov Orxan Süleyman
Əhmədova Günay Vüqar
Əliyev Aytin İlqar
Hümbətli Aqil Bəxtiyar
Tağıyev Tehrun Mirzə
Rüstəmova Ceyran Rövşən
Əhmədova Səbinə Vidadi
İsayev Sübhan Məmməd
Rzayeva Cəmilə Vəli
Musayev Elşən Vidadi
Zülfüqarova Nərgiz Arzu
Nəzərova Gülarə Asif
Hənifəyev Rasim Cavanşir