Paytaxt məktəblərində pedaqoji kollektivlə görüşlər keçirilib
Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsinin (BŞTİ) tabeliyindəki ümumi təhsil müəssisələrində pedaqoji kollektivlə görüşlər keçirilib.
ƏtraflıGörkəmli maarifçinin yubileyi qeyd olunub
Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsinin (BŞTİ) tabeliyindəki 2 nömrəli Texniki-Humanitar Liseyin təşkilatçılığı ilə görkəmli maarifçi, ictimai xadim Həbib bəy Mahmudbəyovun 160 illik yubileyi qeyd olunub.
ƏtraflıPsixoloqların işə qəbulu müsabiqəsinin test imtahanı keçirilib
Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsinin (BŞTİ) tabeliyindəki ümumi təhsil müəssisələrində psixoloq vəzifəsinə işə qəbul üzrə müsabiqənin test imtahanı mərhələsi keçirilib.
ƏtraflıPaytaxt məktəbliləri təhsil sərgisində
Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsinin tabeliyindəki ümumi təhsil müəssisələrinin şagirdləri Qazaxıstan universitetlərinin təhsil sərgisinə baxış keçiriblər.
ƏtraflıII Bakı İdman Festivalı keçirilib
Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsi (BŞTİ) tərəfindən II Bakı İdman Festivalı keçirilib.
Ətraflı“Seçdiyiniz peşədə lider olmağa çalışın” - Dünya çempionu Eduard Məmmədov
Peşəkar kikboksçu, 28 qat dünya, 11 qat Avropa çempionu, Əməkdar idman ustası və Əməkdar məşqçi, Azərbaycan Kikboksinq Federasiyasının vitse-prezidenti Eduard Məmmədov “Məktəbdə...” layihəsinin qonağı olub.
ƏtraflıFevral ayında 10 418 müraciət daxil olub
Fevral ayı ərzində Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsinə (BŞTİ) 10 418 müraciət daxil olub. Daxil olan müraciətlərin əksəriyyəti cavablandırılıb və operativ şəkildə həll olunub.